مطالب آموزشی در زمینه سئو وب سایت

آخرین الگوریتم گوگل

Like Up:
Like Down:
Created:
۰۲ مهر ۱۳۹۸

آخرین الگوریتم گوگل در سپتامیر 2019

تقریباً سه ماه از زمان اعلام رسمی الگوریتم بروزرسانی Google می گذرد. آخرین باری که غول موتور جستجو بیانیه عمومی صادر کرد ، در تاریخ 4 ژوئن سال 2019 بود که به روزرسانی Diversity برای کاهش تعداد نتایج از همان سایتها در صفحه اول جستجوی گوگل ، گردآوری می شود.

امروز ، ما در حال معرفی یک به روز رسانی الگوریتمی برای بررسی قطعه ها برای سهولت در اجرای آن هستیم:
- پاک کردن انواع طرحواره برای قطعه های بررسی
- بررسیهای خود خدمت مجاز نیست
- نام موردی که بررسی می کنید الزامی است
جزئیات بیشتر: https://t.co/NwZ4unzoOF

- گوگل وب مسترها (googlewmc) 16 سپتامبر 2019

با این حال ، در تاریخ 16 سپتامبر ، حساب رسمی توییتر Google Webmaster اعلام کرد که الگوریتم جدید اکنون بخشی از روند خزیدن و نمایه سازی بررسی قطعات / نتایج غنی است. طبق توئیت ، بروزرسانی جدید در نحوه نمایش اجزای Google Search Review تغییرات قابل توجهی ایجاد می کند.

آنچه در اطلاعیه رسمی Google درباره بروزرسانی گفته شده است:

"امروز ما در حال معرفی یک به روزرسانی الگوریتمی برای بررسی قطعه ها برای سهولت اجرای هستیم: - پاک کردن انواع طرحواره برای قطعه های بررسی - بررسیهای ارائه دهنده خدمات مجاز نیست - نام موردی که در حال مرور آن هستید لازم است"

طبق گفته های گوگل ، نتایج غنی از نقد به کاربران زیادی در یافتن بهترین مشاغل / خدمات کمک کرده است. متأسفانه ، سوء استفاده های بسیاری از این بررسی ها صورت گرفته است زیرا از زمان اجرای گوگل ، بروزرسانی و دستورالعمل کمی در مورد آن وجود داشته است. تأثیر بررسیهای جستجوی Google در اخیر اخیر بیشتر و بیشتر احساس می شود.

وبلاگ رسمی با اعلام خبر جدیدی از الگوریتم مرورگر جستجوی Google ، می گوید که به وب مسترهای کلمه کلمه کمک خواهد کرد تا وب سایتهای دیگر را برای بررسیهای جستجوی Google بهینه سازی کنند. گوگل 17 طرح استاندارد را برای مدیران وب معرفی کرده است تا بتوان از اجرای نامعتبر یا گمراه کننده جلوگیری کرد.

قبل از بروزرسانی ، وب مسترها می توانند با استفاده از نشانه بررسی ، به هر صفحه وب اضافه کنند. با این حال ، گوگل تشخیص داد که برخی از انواع صفحه وب که قطعه بررسی را نشان می دهد ، ارزش افزوده ای به کاربران نمی دهند. چند سایت از طرح بررسی استفاده کردند تا آنها را از سایر رقبا متمایز کند.

با پایان دادن به سوءاستفاده ، Google انواع طرح بررسی را برای 17 سوله محدود کرده است! از امروز ، بررسیهای جستجوی Google فقط برای وب سایتهایی که در زیر 17 نوع و انواع زیر مربوط به آنها قرار دارند ، نمایش داده می شود.

No comments yet...

Leave your comment

25324

Character Limit 400