مطالب آموزشی در زمینه سئو وب سایت

بهترین ابزار سئو سایت

Like Up:
Like Down:
Created:
۰۲ مهر ۱۳۹۸

بهترین ابزار سئو سایت

بهینه سازی سئو سایت در موتور جستجو  یکی از سخت ترین قسمت های اجرای یک وب سایت است. نحوه رتبه بندی  و سایر موتورهای جستجو به طور مداوم تغییر می کند. این بدان معنی است که اگر می خواهید از رقابت بیش از پیش باشید ، مرتباً از آخرین پیشرفت های سئو استفاده می کنید.

خبر خوب این است که ابزارهای سئو سایت بسیار خوبی وجود دارد که می توانید برای مقابله با سئو در سایت و به دست آوردن اطلاعات مورد نیاز برای بهبود رتبه سئوی خود استفاده کنید. اگر بدانید که آنها چه هستند و چه کاری می توانند برای شما انجام دهند ، برای موفقیت مجهز خواهید بود

گوگل سرچ کنسول

1. کنسول جستجوی Google

کنسول جستجوی Google.

کنسول جستجوی  مجموعه ای از خدماتی است که می توانید از آنها استفاده کنید تا دریابید موتور موتور وب سایت شما را چگونه مشاهده می کند. این سرویس طیف گسترده ای از ابزارهای مورد استفاده را در اختیار شما قرار می دهد و جنبه های مختلف سئو را پوشش می دهد.

به عنوان مثال ، کنسول جستجوی  شما را قادر می سازد خطاهای خزنده ای را که در وب سایت شما رخ داده است را بررسی کنید تا بلافاصله آنها را اصلاح کنید. همچنین می تواند نشان دهد که سایت شما تحت تأثیر بدافزارها ، از چه کلمات کلیدی افراد برای یافتن سایت شما ، بک لینکهایی که دریافت کرده اید و موارد دیگر استفاده می کنید.

اگر نگران رتبه بندی صفحه نتایج موتور جستجو  خود باشید ، ویژگی های بسیاری که این سرویس ارائه می دهد ، این یک ضرورت را ایجاد می کند . در اینجا تمرکز روشنی روی نتایج  وجود دارد ، اما نگران نباشید. اگر بتوانید در گوگل رتبه خوبی کسب کنید ، احتمال زیاد است که در سایر موتورهای جستجو نیز خوب عمل کنید.

تا آنجا که در واقع با استفاده از خدمات پیش می رود ، درک کنسول جستجوی  بسیار ساده است. همچنین اضافه کردن وب سایت خود و شروع کار بسیار ساده است ، بنابراین هیچ بهانه ای برای جلوگیری از آن وجود ندارد

برسی سئو سایت

ویژگی های اصلی

نظارت بر درک  وب سایت شما.

پیگیری کنید که بازدید کنندگان از چه کلمات کلیدی برای رسیدن به شما استفاده می کنند.

در خطاهای خزیدن ، متا تگ یا نقشه سایت در بالای صفحه بمانید 

پرونده robots.txt خود را به روز کنید 

پیوندهای سایت خود را رصد کنید

اگر سایت شما به بدافزار آلوده است ، هشدار دریافت کنید

No comments yet...

Leave your comment

28745

Character Limit 400