مطالب آموزشی در زمینه سئو وب سایت

آیا ترافیک سایت بیشتری نیاز دارید ؟

Like Up:
Like Down:
Created:
۰۲ مهر ۱۳۹۸

آیا ترافیک بیشتری می خواهید؟

خوب ، مطمئناً شما ... چه کسی می گوید که ترافیک کافی دارند؟

سوال واقعی این است - چگونه ترافیک بیشتری کسب می کنید ؟

تاکتیک ها و استراتژی های بی شماری در بازاریابی وجود دارد ، بنابراین شما از کجا شروع می کنید؟ وقت خود را در کجا متمرکز می کنید؟

بیایید به عنوان مثال به SEO نگاه کنیم: Google اکنون از 200+ فاکتور در الگوریتم خود از جمله سیگنال های اجتماعی ، تعامل کاربر و اعتماد استفاده می کند . چگونه می توانید بفهمید که ابتدا روی کدام یک باید تمرکز کنید؟

واقعیت این است که شما هرگز قادر نخواهید بود که به 200 روش صحیح برخورد کنید.

حتی من روی همه چیز تمرکز نمی کنم. چرا؟ زیرا تقریباً غیرممکن است.

اما من هنوز هم می توانم مانند هیچ کس دیگر نتایج شگفت انگیزی بدست آورم زیرا تعداد کمی از تاکتیک ها را کشف کرده ام که در واقع سوزن را حرکت می دهد .

فقط نگاهی به عکس زیر بیندازید ...

اکنون فقط یک سال به جلو بروید و در اینجا رشد ترافیکی است که توانستم تولید کنم ...

بله - درست است ، من ترافیک خود را در یک سال 193 درصد افزایش دادم بدون اینکه یک دلار برای تبلیغات صرف کنم .

اگر فکر می کنید این چشمگیر است ، فقط به رتبه بندی های جستجوی Google من نگاه کنید. من نه تنها رتبه 1 را برای " بازاریابی آنلاین " (یکی از رقابتی ترین اصطلاحات جستجو) ، بلکه رتبه # 2 را نیز کسب می کنم.

خیلی ها نمی توانند این حرف را بزنند. اما می دانید که رتبه بندی برای "بازاریابی آنلاین" در کشورهای انگلیسی زبان حتی دشوارتر است ...

رتبه بندی برای اصطلاحات بازاریابی برتر به زبانهایی مانند پرتغالی در برزیل ، جایی که شما حتی به این زبان صحبت نمی کنید.

چه کسی ترافیک بیشتری را از این طریق نمی خواهد؟ و اگر فکر می کنید این شگفت انگیز است ، بررسی کنید که چگونه من یک تاکتیک غیر متعارف را اجرا کردم که ترافیک جستجوی من را فقط در 3 ماه 51٪ افزایش داد .

این قبل از شروع استفاده از تاکتیک ، ترافیک من است ...

و اینجا بعد از اینکه من از استفاده از آن تاکتیک متوقف شدم ، ترافیک من است ...

نه تنها با استفاده از یک تاکتیک دیوانه وار توانستم ترافیک خود را افزایش دهم ، بلکه بعد از قطع استفاده از آن ، توانستم ترافیک خود را حفظ کنم.

همانطور که از تصاویر بالا مشاهده می کنید ، من مطالب خود را می دانم . این کاری است که من بهتر از هر کس دیگری انجام می دهم - به سرعت ترافیک را تقویت کرده و مشاغل را توسعه می دهم.

حتی در رقابتی ترین صنایع نیز می توانم آن را خرد کرده و یک مزیت بی نظیر را بیابم و همین کار را برای شرکت های تن انجام داده ام.

مطمئنا ، من با شرکت های میلیارد دلاری رقابت نمی کنم ، اما من در رقابتی ترین طاقچه وجود دارد ... بازاریابی. فقط در مورد آن فکر کنید ... من با افرادی مثل من رقابت می کنم.

با این حال ، من در حال برنده شدن و بهتر از همه آنها هستم ...

این دلیل اصلی است که من توانسته ام با بسیاری از نام های خانگی و مارک های بزرگ ، مانند موارد زیر ، کار کنم.

اگر فکر می کنید کاری که من برای سایت های خودم انجام داد چشمگیر است ، نتیجه ای که من می توانم برای این شرکت های بزرگ ایجاد کنم حتی دیوانه تر است.

اما ... این افراد بزرگ به شما اجازه نمی دهند که آمار خود را به صورت علنی نشان دهید. بیشترین ارائه آنها توصیفات عمومی مانند اینها است ...

2 Comments

محمد
خیلی مفید است
آرمان
عالی بود

Leave your comment

77946

Character Limit 400